Wizytówki kancelarii – wyspecjalizowane kancelarie frankowicze

Proponowane przed laty kredyty we frankach szwajcarskich ukazywane były jako nie lada okazja do tego, by niewielkim kosztem pozyskać środki na inwestycje – zarówno firmowe, jak i domowe. Jak jednak pokazała rzeczywistość, dla wielu była to pułapka, z której do dzisiaj trudno wyjść – wszystko bowiem przez zmienny kurs waluty, a także nieuczciwe praktyki banków.

Z tego też względu wielu frankowiczów podjęło się walki w sądzie o swoje prawa, dążąc m.in. do odfrankowania kredytu.Aby jednak skutecznie wyegzekwować poszanowanie praw, należy je jeszcze znać, podobnie jak orzecznictwo sądów w Polsce w sprawie tych kredytów.

Tym, którzy nie są biegli w sztuce prawniczej, z pomocą przychodzą wyspecjalizowane kancelarie frankowe, których pracownicy są doświadczonymi prawnikami, pomagającymi w pozytywnym rozpatrzeniu pozwów osób pokrzywdzonych.Masz kredyt we frankach, który ciąży Ci wysokimi ratami? Czujesz, że zostałeś w pewien sposób oszukany przez bank? Tak poniekąd jest – zastosowały one bowiem klauzule niedozwolone, które z mocy prawa powinny być nieważne. Banki coraz częściej nawet same pośrednio przyznają, że boją się pozwów od frankowiczów i szacują, że będą musiały oddać ok 60 mld złotych. Tu gra idzie o naprawdę duże kwoty.

Jednak nie zawsze ich bezprawność jest łatwa do udowodnienia. Jeśli więc chcesz zawalczyć o swoje prawa, to poniżej znajduje się ranking kancelarii, do których mogą zgłaszać się frankowicze. Stworzona przez nas lista wyróżnia prawników m.in. z takich miast jak:

  • Warszawa,
  • Szczecin,
  • Wrocław,
  • Łódź,
  • Częstochowa,
  • Poznań,
  • Białystok,
  • Gliwice,
  • Kraków.

Dzięki takiemu zestawieniu możesz sprawdzić, gdzie znajduje się blisko Ciebie kancelaria, która będzie w stanie udzielić Ci skutecznej pomocy. Podane linki przeniosą Cię na stronę, na której znajdziesz nie tylko adresy internetowe, numery telefonów czy lokalizacje (wraz z mapką), ale też opinie innych frankowiczów, korzystających już z usług wybranego prawnika. Są to w większości kancelarie, które pracują dla frankowiczów od dawna a nie dopiero od 2019 r. gdy temat składania pozwów w sprawach frankowiczów stał się popularny. Nie stawaj więc do tej trudnej walki samodzielnie. Nie ryzykuj także wyboru przypadkowej kancelarii. Najlepsze kancelarie nie mają swoich przedstawicieli handlowych, pośredników, dyrektorów regionalnych, nie robią szkoleń czy webinarów dla frankowiczów.

Poszukując dobrego prawnika do sprawy frankowej musisz być bardzo ostrożny ponieważ tematem zajęli się specjaliści od sprzedaży, którzy wiedzą jak zmanipulować klienta. Niestety kierują oni następnie frankowiczów do kancelarii z niewielkim lub kompletnym brakiem doświadczenia w sprawach frankowych

Wybierz specjalistów, którzy doskonale znają się na prawniczym rzemiośle i pomogą Ci zawalczyć o Twoje prawa oraz odfrankowanie kredytu. Wyspecjalizowana kancelaria frankowa ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie, dzięki którym możesz skutecznie stanąć przeciwko nieuczciwym praktykom banków.

 

[Głosów:4    Średnia:5/5]

2 komentarze

Kliknij tutaj, aby opublikować komentarz

Aktualne kursy walut

Exchange Rate: PLN