Redakcja

Zespół Frankowicze.net

Zespół to doświadczeni i zaangażowani Redaktorzy, posiadający dużą wiedzę z zakresu spraw finansowych oraz sporów z bankami. Robimy wszystko, bo chcemy wspierać Frankowiczów w podejmowaniu słusznych decyzji.

Drogi Frankowiczu, Jeśli czujesz naszą misję oraz i chcesz wraz z nami dostarczać cenne informacje dla środowiska osób posiadających kredyty pseudofrankowe – koniecznie do nas napisz kontakt@frankowicze.net

 

Redakcja
frankowicze.net
kontakt@frankowicze.net tel. 22 300 11 07

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem Portalu Internetowego jest Michał Augustynowicz prowadzący działalność w rozumieniu art. 5 ust. 1 ustawy z dnia 6 marca 2018 r. Prawo przedsiębiorców (Dz.U. z 2018 r. poz. 646), Dolnośląskie Centrum Biznesu, ul. Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław,

Poznaj nas bliżej

Basia Kownacka

Basia Kownacka – Interesuje ją wszystko co dotyczy prawnych aspektów sporów przeciwko instytucjom finansowym w zakresie roszczeń z tytułu kredytów powiązanych z walutą obcą oraz nieuczciwych praktyk rynkowych. Pod lupę bierze wszelkie kroki podejmowane przez banki w związku ze sporami frankowymi. Bacznie wsłuchuję się w głos Frankowiczów oraz ich rodzin.Chętnie podejmuję tematy społeczne, historie ludzi zmagających się ze spłatą kredytów frankowych. Masz temat? W takim razie zapraszam do kontaktu.

 

 

Anna Lipińska – Dziennikarka z zamiłowania. Dobrze czuje się w tematyce gospodarczej. Jej rodzinie szczególnie bliskie są zmagania z nieuczciwymi praktykami banków. Specjalizuje się w tłumaczeniu wyroków oraz orzeczeń sądów, tak aby były zrozumiałe dla osób nie będących prawnikami.

 

 

 

Anna Trojak – 24h na dobę analizuje najważniejsze dla Frankowiczów wydarzenia i dba aby informacje te trafiły jak najszybciej do odbiorców. Wraz z ekspertami, doradza Czytelnikom w sprawach konsumenckich, prawnych. Informuję o zmianach przepisów i ciekawych wyrokach sądów w sprawach frankowych.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 11 Average: 3.5]