O NAS

Według ostatnich danych Biura Informacji Kredytowej liczba umów kredytów frankowych wynosi obecnie 472 tyś a łączna kwota do spłaty to ok 107 mld złotych. W znakomitej większości tych umów kredytowych banki zawarły postanowienia niedozwolone poprzez które dług frankowiczów mocno wzrósł. Wiele polskich rodzin popadło w tarapaty i celem ich życia stała się praca „dla banku” po to aby spłacić sztucznie wygenerowany dług.

Niestety sporo osób nie dostrzega tego problemu a jeszcze więcej pogodziło się z taka sytuacją traktując banki jako przeciwników z którymi wygrać nie można lub walka z nimi jest zbyt trudna lub kosztowna. Część osób cały czas liczy na pomoc rządu która niestety nigdy nie nadejdzie.

Pomimo serii korzystnych wyroków dla frankowiczów, kształtowania się korzystnej linii orzeczniczej w prasie oraz telewizji częściej pojawiają się materiały, które zniechęcają do składania pozwów. Kształtują obraz frankowicza jako tego który chciał być sprytniejszy ale mu się nie udało i powinien teraz cierpieć.

frankowicze.net to pierwszy w Polsce portal dla frankowiczów, który ma na celu wyjaśnienie na czym polega problem frankowiczów, po czyjej stronie leży przyczyna problemu.

W sposób jasny i prosty opisujemy możliwości prowadzenia procesów z bankami, wyszukujemy i opisujemy korzystne orzeczenia, podpowiadamy jak przeprowadzić proces.

Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie społeczności składającej się z „frankowiczów” oraz z prawników specjalizujących się w sprawach „kredytów frankowych” w celu szerzenia wiedzy oraz wspólnego wsparcia.

 

Polub nasz profil na fb

https://www.facebook.com/Frankowicze-Aktualne-Wiadomości-399011317348706/

Publikuj razem z nami:

kontakt@frankowicze.net

Click to rate this post!
[Total: 12 Average: 4.3]