O NAS

Witamy na Frankowicze.net – pierwszym w Polsce portalu dedykowanym frankowiczom i kredytobiorcom, którzy mierzą się z wadliwymi produktami bankowymi.

Nasza Misja

Sektor bankowy w Polsce przez lata oferował produkty, które dziś są podważane w sądach. Problematyka nie ogranicza się tylko do polisolokat czy kredytów we frankach. W obiegu znajduje się również wiele wadliwych umów w złotówkach, coraz częściej kwestionowanych na podstawie nieuczciwych warunków, jak np. wskaźnik WIBOR.

Wiele polskich rodzin popadło w trudności finansowe, a ich życie stało się nieustanną walką o spłatę sztucznie wygenerowanego długu. Niestety, wiele osób nie dostrzega tej sytuacji, a jeszcze więcej pogodziło się z nią, traktując banki jako niepokonanych przeciwników. Nasz portal ma na celu przełamanie tego schematu myślenia.

Nasze Działania

Frankowicze.net wyjaśnia problematykę wadliwych produktów bankowych i kredytów we frankach. Pokazujemy, po czyjej stronie leży przyczyna problemu, jakie produkty bankowe można podważyć w sądzie, i jak to zrobić. Opisujemy procesy sądowe z bankami w sposób jasny i zrozumiały, prezentujemy korzystne orzeczenia oraz oferujemy praktyczne porady.

Dążymy do stworzenia silnej społeczności składającej się z frankowiczów, kredytobiorców, oraz prawników specjalizujących się w sprawach kredytów frankowych i przeciwko bankom. Naszym celem jest szerzenie wiedzy i wspólne wsparcie.

Nasza Perspektywa

Zdajemy sobie sprawę, że w mediach często dominuje narracja zniechęcająca do walki z bankami, malując frankowiczów i kredytobiorców w negatywnym świetle. Frankowicze.net stoi na stanowisku, że każdy zasługuje na sprawiedliwość i uczciwe traktowanie, niezależnie od wcześniej podjętych decyzji finansowych.

Dołącz do Nas

Jeśli mierzysz się z podobnymi problemami, poszukujesz wsparcia, lub chcesz się dowiedzieć więcej o swoich prawach – Frankowicze.net jest miejscem dla Ciebie. Razem możemy stawić czoła nieuczciwym praktykom bankowym i dążyć do sprawiedliwości i uczciwej bankowości w Polsce.

Polub nasz profil na fb

https://www.facebook.com/Frankowicze-Aktualne-Wiadomości-399011317348706/

Publikuj razem z nami:

kontakt@frankowicze.net

Click to rate this post!
[Total: 14 Average: 4.4]